Karijere

Poliklinika Vukas utemeljena je 1995. godine u Zagrebu od strane dr. Zdeslava Vukasa, svjetski priznatog oftalmologa koji je oko sebe okupio stručnjake iz cijele Hrvatske.

Status vodećeg oftalmološkog centra u regiji ponosno nosimo zahvaljujući znanju i posvećenosti naših specijalista te zdravstvenih djelatnika koji su osposobljeni za svaku vrstu problematike u području dijagnostike i kirurgije.

Kontinuirano vodimo brigu o razvoju i napretku svih naših zaposlenika kroz razne edukacije i usavršavanja kako bi ostvarili sve svoje potencijale. Cilj nam je da se svaki zaposlenik osjeća ugodno i cijenjeno u svom radnom okruženju te dugoročno ostane dio Poliklinike Vukas.

Otvorene pozicije

• Trenutno nemamo otvorenih pozicija

Trenutno nemamo otvorenih pozicija za zapošaljavanje, ali ovim putem možete poslati svoje motivacijsko pismo i životopis za rad u Poliklinici Vukas.

PRIJAVITE SE

Kako do nas?

Imate li pitanje?

Pošaljite nam upit i odgovorit ćemo u najkraćem mogućem roku.

Pratite nas na Instagramu

@poliklinikavukas
Poliklinika Vukas
Kako Vam možemo pomoći? Pošaljite nam poruku i odgovorit ćemo u najkraćem mogućem roku.